Parádní včelí pomůcky

Parádní včelí pomůcky

Na letní škole Líného učitele jsem se setkal s panem Urbanem, včelařem a příležitostným pedagogem, který mi představil své učební pomůcky o včelách. Byl jsem unešený, neboť je poznat, že jsou to díla vytvořená s láskou. Různé „včelí“ pomůcky jsou diferenciované podle obtížnosti, jsou tu tedy materiály jak pro nejmenší, tak i pro starší školáky. Přinášejí informace nejen o včelách, ale také o způsobu, jakým můžeme různá témata zpracovávat.

Co je ale stejně skvělé, můžete si objednat i celý výukový program, pro 6. – 7. nebo 8. – 9. třídy. Ceny všech produktů (pomůcek i výukových programů) jsou velmi příznivé a plně odpovídají tradičnímu „za málo peněz hodně muziky“!  Sám se těším i na připravované pohádky pro 1. stupeň, protože včela je jako tvor u malých dětí velmi populární. Kdo z nich by nechtěl být pilný jako včelka?

V každém případě doporučuji tyto parádní pomůcky i programy pozornosti všem zainteresovaným učitelům. A dobrá zpráva navíc: pokud do slevového kuponu na stránkách napíšete LÍNÝUČITEL, máte hezkou 10% slevu!

Mrkněte na to!: http://medurban.cz/skola.html