Když změna hodnocení zhorší kvalitu školy…
Napsal mi tatínek: „V naší ZŠ (1.stupeň) chtějí změnit klasifikaci a provést revizi školního řádu. Rád bych znal Váš názor, případně bych znal rád názor ostatních členů skupiny. Dosavadní způsob hodnocení byl slovní, navrhovaná změna mi připadá jako krok zpět„. Líný učitel: Samozřejmě, že jde o krok zpět. A když se podíváme na touto konkrétní … Pokračování textu Když změna hodnocení zhorší kvalitu školy…
Pro vložení na váš web používající WordPress, zkopírujte a vložte tuto adresu URL
Pro vložení obsahu, zkopírujte a vložte tento kód na váš web